Hakkımızda

image
image
image
image
Hakkımızda

BİLGİ-İŞLEM, kurumların ihtiyaçlarına yönelik tümleşik erişim çözümleri sunar.

DLL BİLGİ-İŞLEM olarak Bursa ve çevre illere bilişim teknolojileri, sunucu/hosting, kullanıcı terminalleri, bulut teknolojileri, network, siber güvenlik, sistem odası, web tasarım ve yazılım alanlarında danışmanlık ve çözüm ortaklığında bulunmaktadır.

Tecrübemiz

Yılların deneyimi, pazar bilgisi ve alanında uzman çalışanlarının çözümcü yaklaşımının uyumlu bir şekilde bir araya gelmesi ile operasyonunda müşteri memnuniyetini ön planda tutan BİLGİ-İŞLEM, kurumsal beklentileri anlamak ve karşılamak üzere sürekli kendini yeniliyor, yenilikçi çözümler geliştiriyor ve müşterilerine değer/farklılık yaratarak onlara rekabet üstünlüğü kazandırmayı ve onların uzun vadeli çözüm ortağı olmayı hedefliyor.

Müşteri Memnuniyeti

BİLGİ-İŞLEM; teknik, satış, lojistik ve yönetim birimlerinden oluşan genç ama eğitimli, tecrübeli ve dinamik kadrosu profesyonel hizmet odaklı çalışıyor ve işlerini heyecanla yapıyorlar. Ekibimizin öncelikli hedefi, profesyonel, çözümcü ve kaliteli hizmet vererek, müşterilerimizin iş süreçlerinize odaklanabilmeleri için iş yüklerini azaltarak ve tasarruf etmelerini sağlayarak müşterilerimizin memnuniyetini iyileştirmek.

Hizmet Altyapımız

BİLGİ-İŞLEM BURSA’un ticaret merkezlerinden biri olan NOSAB’da bulunan Dünyada kabul gören Datacenter standartlarında en üst seviyelerden biri olan Tier 3+ standardına sahip Veri Merkezi DLLHOSTİNG ile 1.000’i aşkın ulusal ve global firmaya İnternet ve Data Center hizmetleri sunmaktadır.